Mono PERC-zonnepaneel

Populaire PNG-zonnepanelensystemen voor netkoppeling: 10 kW, 20 kW, 30 kW, 50 kW, 100 kW. Zonnepanelensysteem voor netgekoppelde energie.

Thuis

On-grid zonnestelsel

Populaire PNG-zonnepanelensystemen voor netkoppeling: 10 kW, 20 kW, 30 kW, 50 kW, 100 kW. Zonnepanelensysteem voor netgekoppelde energie.

Populaire PNG-zonnepanelensystemen voor netkoppeling: 10 kW, 20 kW, 30 kW, 50 kW, 100 kW. Zonnepanelensysteem voor netgekoppelde energie.

Fabriek stelt een op maat gemaakt 50 kW netgekoppeld zonne-energiesysteem samen met zonnepanelen en omvormer van topmerken.structuur, kabel en accessoires.

Veel gebruikt in huishoudens.

 

 

  • Betaling :

    30% by T/T in advance
  • Productoorsprong :

    Hefei, China
  • Verzendhaven :

    Shanghai or Ningbo
  • Doorlooptijd :

    30-45 working days

Productbeschrijving

 
ModelSE-3KW-ONSE-5KW-ONSE-10KW-ON
Half Cut Mono 620W zonnepaneel5 stuks8 stuks16 stuks
DC-scheidingsschakelaar1 stuk2 stuks3 stuks
Netgekoppelde zonne-omvormerS6-GR1P3KS6-GR1P5KSolis-1P10K-4G
DC-kabel 4mm2100 meter200 meter400 meter
AC-scheidingsschakelaar1 stuk1 stuk1 stuk
MC4-connector10 paar10 paar10 paar
MontagesysteemProduct op maat, afhankelijk van de installatie op het dak of de grond.
Installatiegereedschap voor zonnepanelen1 set
ModelSE-20KW-ONSE-30KW-ONSE-50KW-ON
Half Cut Mono 620W zonnepaneel32 stuks48 stuks80 stuks
DC-scheidingsschakelaar4 stuks8 stuks15 stuks
Netgekoppelde zonne-omvormerSolis-3P20K-4GSolis-3P15K-4GSolis-1P10K-4G
DC-kabel 4mm2600 meter800 meter1000 meter
AC-scheidingsschakelaar1 stuk2-delig5-delig
MC4-connector20 paar30 paar50 paar
MontagesysteemProduct op maat, afhankelijk van de installatie op het dak of de grond.
Installatiegereedschap voor zonnepanelen1 set
 
Productdetails

Fotovoltaïsche module

* Originele zonnepanelen van topmerken zoals TW Solar / Astronergy / Jinko / JA / Longi en andere merken, met een vermogen van 590-740W

 

* 100% A+ kwaliteit met positieve tolerantie.

 

* IEC61215/IEC61730

/ISO9001/ISO14001/ISO45001

/MCS/FIDE/RETIE-certificeringen en dergelijke.

 

* N-type monofaciaal of bifaciaal beschikbaar.

 

* PID-vrij, bestand tegen corrosie door zoutnevel en bestand tegen ammoniak.

 

* 12 jaar garantie op materiaal en verwerking, 25 jaar garantie op 80% van het uitgangsvermogen.

 

Netgekoppelde omvormer

* 5 jaar standaardgarantie

* Ondersteuning voor parallel werken

* Maximale efficiëntie 99,6%

* Geïntegreerde DC-schakelaar voor extra veiligheidsbescherming

* Met wifi-bewakingsapparaat

 

Netgekoppelde kast
* Stroomonderbreker / overspanningsbeveiliging / roestvrijstalen (buiten) of kunststof (binnen) behuizing

* Bliksembeveiliging, kortsluitingsbeveiliging, overstroombeveiliging

* Bescherming tegen aardlek en bescherming tegen eilandvorming

* Aangepast aan de werkelijke behoeften

* 5 jaar garantie

 

Zonnepaneelmontagesysteem

* Hellend pannendak/ plat dak/ op de grond/ carport gemonteerde constructie


* Middenklem- en eindklemsysteem en alle accessoires.

* Thermisch verzinkt koolstofstaal of aluminiumlegering

* Compatibel met zonnepanelen van alle formaten

* 10 jaar garantie

 

Zonne-energiekabel (gelijkstroom en wisselstroom)

* PV1-F 1*4mm2 & PV1-F1*6mm2, rood & zwart

* Vertinde koperdraad

* AC 0,6/1,0 kV DC 1,0 kV

* 100 meter per rol of 200 meter per rol

* 3 jaar garantie.

1. Specificaties van zonnepanelen - Jinko 625-650W N-type Topcon
JKM625-650N-66HL4M-BDV
Specificaties (STC)
Maximaal vermogen - Pmax [Wp]625630635640645650
Maximale vermogensspanning - Vmp [V40,8841.0241.1641.341.4441.58
Maximale vermogensstroom - Imp [A]15.2915.3615.4315.515.5715.64
Open-circuitspanning - Voc [M49.2849.4849,6849,8850,8850.28
Kortsluitstroom - Isc [A]16.1416.216.2616.3216.3816.44
Module-efficiëntie STC [%]23.1423.3223.5123.6923,8824.06
Vermogenstolerantie0~+3%
Temperatuurcoëfficiënten van Pmax-0,29 %/C     
Temperatuurcoëfficiënten van Voc-0,25%/℃     
Temperatuurcoëfficiënten van Isc0,045%/℃     
STC: Bestraling 1000W/m², Celtemperatuur 25℃, AM=1,5
 
STC: Standaard testomstandigheden (STC): bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25℃, AM1.5
Nominale bedrijfstemperatuur van de module (NOCT): Instraling 800 W/m², omgevingstemperatuur 20℃, AM1.5, windsnelheid 1 m/s.

2. Specificaties van de Growatt hoogspanningsomvormer voor netkoppeling
- MID 25-40KTL3-X
GegevensbladMID 25KTL3-X1MID 30KTL3-XMID 33KTL3-XMID 36KTL3-XMID 40KTL3-X
Invoergegevens (DC)
Maximaal aanbevolen PV-vermogen (voor module STC)37500W45000W49500W54000W60000W
Maximale gelijkspanning1100V
Startspanning250V
Nominale spanning600V
MPPT-spanningsbereik200-1000V
Aantal MPPT-trackers33344
Aantal PV-strings per MPPT-tracker2
Maximale ingangsstroom per MPPT-tracker26A
Maximale kortsluitstroom per MPPT-tracker32A
Uitvoergegevens (AC)
Nominaal wisselstroomvermogen25000W30000W33000W36000W40000W
Maximaal schijnbaar wisselstroomvermogen27700VA33300VA36600VA39600VA44000VA
Nominale wisselspanning (bereik*)220V/380V, 230V/400V (340-440V)
Wisselstroomnetfrequentie (bereik*)50/60 Hz (45-55 Hz/55-65 Hz)
Maximale uitgangsstroom40A50,5A55,5A60,0A66.6A
Instelbare arbeidsfactor0,8 voorlopend…0,8 achterlopend
THDi<3%
Type wisselstroomnetaansluiting3W+N+PE
Efficiëntie
Maximale efficiëntie98,80%
Europese efficiëntie98,50%
MPPT-efficiëntie99,90%
Beveiligingsapparaten
DC-beveiliging tegen omgekeerde polariteitJa
DC-schakelaarJa
AC/DC overspanningsbeveiligingType III / Type III
Monitoring van de isolatieweerstandJa
AC-kortsluitbeveiligingJa
AardlekbewakingJa
NetwerkbewakingJa
Bescherming tegen eilandvormingJa
ReststroombewakingseenheidJa
AFCI-beschermingOptioneel
Algemene gegevens
Afmetingen (B / H / D)580/435/230 mm
Gewicht29,5 kg29,5 kg29,5 kg30,5 kg30,5 kg
Bedrijfstemperatuurbereik–25°C ... +60°C
Stroomverbruik 's nachts< 1W
TopologieTransformerloos
KoelingSlimme luchtkoeling
BeschermingsgraadIP66
Relatieve luchtvochtigheid0-100%
Hoogte4000m
DC-aansluitingH4/MC4 (optioneel)
AC-aansluitingKabelwartel + OT-aansluiting
WeergaveOLED+LED/WIFI+APP
Interfaces: RS485 / USB / Wi-Fi / GPRS / RF / LANJa/Ja/Optioneel/Optioneel/Optioneel/Optioneel
Garantie: 5 jaar / 10 jaarJa / Optioneel
Verpakking en levering
  • #
     
  • #
     
  • #
     

 

  • #
     
  • #
     
  • #
     

Project

 

Ons bedrijf

Hefei Pinergy Solar Technology Co.,Ltd PNG SOLAR is opgericht in 2016 en is een professionele en toonaangevende fabrikant van hoogwaardige zonnepanelen, lithiumbatterijen, ESS-kasten en zonne-energiesystemen. PNG SOLAR is gevestigd in Hefei, provincie Anhui, een van de belangrijkste productiecentra voor de fotovoltaïsche industrie ter wereld. Bedrijven zoals JinKo, JA, GCL, Sungrow en BYD zijn hier allemaal gevestigd. PNG SOLAR is al enkele jaren geleden door Alibaba gecertificeerd. De bedrijfsactiviteiten omvatten onderzoek en ontwikkeling, productie en verkoop van PV-modules, residentiële, commerciële en grootschalige zonne-energiecentrales. We bieden turnkey-oplossingen aan binnenlandse klanten en alle materialen voor overzeese markten.

3 productielijnen Met een jaarlijkse capaciteit van 1,2 GW wordt de productietijd verkort.
Dankzij onze ruime productie-ervaring en ons wereldwijde verkoopnetwerk trekken we steeds meer klanten van over de hele wereld aan. In 2022 behaalde het bedrijf een omzet van 1,5 miljard dollar en behoort het tot de top 5 producenten en exporteurs in ons land.
Voor residentiële en commerciële zonne-energiesystemen, inclusief netgekoppelde, autonome en hybride systemen. PNG SOLAR werkt samen met bekende merken zoals Huawei, Sungrow, Growatt, Deye, enz. om hoogwaardige materialen te leveren. Kwaliteit staat bij ons centraal.

Wij zijn officieel agent van LONGi, JinKo, JA solar en andere merken.

Onze principes: Integriteit, win-winsituatie, innovatie !

Tentoonstelling

  • #
    SNEC in 2024
  • #
    Dubai in 2025
  • #
    Canton Fair in 2026
Laat een bericht achter
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten, laat dan hier een bericht achter, wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.

gerelateerde producten

Op maat gemaakte fabriek met netgekoppeld zonne-energiesysteem van 1 MW (1 MW, 500 kW, 800 kW).

Netgekoppelde zonne-energiesystemen van 500 kW, 800 kW en 1 MW met zonnepanelen en omvormer van topmerken.structuur, kabel en accessoires. Het Kan aan allerlei commerciële en industriële behoeften voldoen. 
MEER +

Populaire PNG-zonnepanelensystemen voor netkoppeling: 10 kW, 20 kW, 30 kW, 50 kW, 100 kW. Zonnepanelensysteem voor netgekoppelde energie.

Fabriek stelt een op maat gemaakt 50 kW netgekoppeld zonne-energiesysteem samen met zonnepanelen en omvormer van topmerken.structuur, kabel en accessoires.Veel gebruikt in huishoudens.   
MEER +
NIEUWSBRIEF

Meld u aan voor onze nieuwsbrief voor update-informatie, promotie en inzicht.

Email ons

E-mail : [email protected]

Bel ons

Tel : +8615606821994

Whatsapp : +8615606821994

Adres

No.6, Linquan East Road,Feidong New City Economic Development Zone, 231600 Hefei ,Anhui Province PRC.

© Hefei Pinergy Solar Technology Co., Ltd .Alle rechten voorbehouden . Sitemap | Bloggen | XML | Privacybeleid NETWERK ONDERSTEUND

Laat een bericht achter

Laat een bericht achter
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten, laat dan hier een bericht achter, wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.
indienen

Thuis

Producten

whatsApp

contact