Mono PERC-zonnepaneel

PNG 460W-485W Volledig zwarte 182mm kwartcel 30Frame N-type Mono TOPCon zonnemodule

Thuis

N-type

PNG 460W-485W Volledig zwarte 182mm kwartcel 30Frame N-type Mono TOPCon zonnemodule

PNG 460W-485W Volledig zwarte 182mm kwartcel 30Frame N-type Mono TOPCon zonnemodule

460-485W N-type volledig zwarte zonnemodule, cellen, A-klasse met 182mm zonnecellen,TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module.

N-type zonnepanelen worden de nieuwe trend in de zonne-energiesector.

  • Betaling :

    30% by T/T in advance
  • Verzendhaven :

    Shanghai or Ningbo
  • Doorlooptijd :

    10-15 working days after payments
Elektrische specificaties
ModuletypePNGNH48-B8-460PNGNH48-B8-465PNGNH48-B8-470PNGNH48-B8-476PNGNH48-B8-480PNGNH48-B8-485
TestconditieSTCSTCSTCSTCSTCSTC
Maximaal vermogen (Pmax/W)460465470475480485
Spanning bij maximaal vermogen (Vmp/V)30.6330,8030,9731.1331.3231,50
Stroomsterkte bij maximaal vermogen (imp/A)15.0215.1015.1815.2615.3315.40
Open circuitspanning (Voc/V)35,6935,9436.1936.4436,6936,94
Kortsluitstroom (Isc/A)15.7015,7515.8015,8515.8915,94
Module-efficiëntie (%)23,02%23,27%23,52%23,77%24,02%24,27%
Vermogenstolerantie (W)0~+5

Standaard testomstandigheden (STC): bestralingssterkte 1000 W/m², celtemperatuur 25℃, AM1.5

 
Mechanische specificaties
CeltypeN-type MONO
Aantal cellen192 (4×48)
Dimensie1762×1134×30mm
Gewicht24,4 kg
Voor-/achterruit
2,0 mm, antireflectiecoating/hittebestendig glas
KaderGeanodiseerde aluminiumlegering
AansluitdoosIP68, 3 diodes
Uitgangskabels4mm2, lengte 300mm of op maat gemaakt
Connectortype

MC4-compatibel

 

 
Temperatuurkenmerken
NOCT-temperatuur44℃ ±2℃
Temperatuurcoëfficiënt (Pmax)-0,26%/℃
Temperatuurcoëfficiënt (Voc)-0,24%/℃
Temperatuurcoëfficiënt (Isc)0,046%/℃
 
Maximale beoordelingen
Maximale systeemspanning (IEC)1500V DC
Sneeuw / Wind5400Pa/ 2400Pa
Bedrijfstemperatuur-40℃ ~ +75℃
Maximale seriezekeringwaarde30A
 
Verpakkingsconfiguraties
Per pallet37 stuks
Per 40'HQ-container962 stuks

 

Veelgestelde vragen:

1: Kan het product naar mijn regio worden verzonden?
Wij exporteren naar de meeste landen/regio's (Midden- en Zuid-Amerika, EMEA, Zuidoost-Azië, Sub-Sahara Afrika, Australië). We zullen dit voor u controleren en bevestigen nadat u de regio heeft doorgegeven.

2: Wat is de garantie?
12 jaar garantie op materialen, 25 jaar garantie op het lineaire vermogen. Raadpleeg onze beperkte garantievoorwaarden voor meer informatie.

3: Hoe kan ik betalen?
100% T/T of maximaal 30% T/T vooruitbetaling en 70% T/T bij gereedheid van de goederen vóór verzending.

Laat een bericht achter
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten, laat dan hier een bericht achter, wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.

gerelateerde producten

Fabriek hoog rendement PNG 600W-625W 182mm 30Frame N-type dubbel glas Bifaciaal Mono TOPCon zonnepaneel

600-625W N-type bifaciale zonnemodule, 132 cellen, A-kwaliteit met 182 mm zonnecellen, TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module.N-type zonnepaneel wordt de nieuwe trend in de zonne-energie-industrie.
MEER +

PNG 600W-625W 182 mm N-type Mono TOPCon zonnepaneel

600W 620W zonnepaneel, 182 mm 156 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module.N-type zonnepaneel wordt de nieuwe trend in de zonne-energie-industrie.   
MEER +

PNG 420W-440W 182 mm N-type Mono TOPCon zonnepaneel

440 W zonnepaneel, 182 mm 108 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module. Op grote schaal gebruikt voor residentieel en commercieel.
MEER +

Fabriek Goede Kwaliteit PNG 610W-635W 182mm 30Frame N-Type Dubbel Glas Bifacial Mono TOPCon Zonnepaneel

610-635W N-type zonnepaneel, 156 cellen, A-kwaliteit met 182 mm zonnecellen, TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module.N-type zonnepaneel wordt de nieuwe trend in de zonne-energie-industrie.
MEER +

Hoog rendement China PNG 560W-585W 182 mm N-type Mono TOPCon zonnepaneel

560W 585W zonnepaneel, 182 mm 144 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module. Op grote schaal gebruikt voor residentieel en commercieel.
MEER +

PNG 470W-500W 182 mm N-type Mono TOPCon zonnepaneel

470w-500w zonnepaneel, 182 mm 108 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module. Op grote schaal gebruikt voor residentieel en commercieel.
MEER +

Leverancier OEM PNG 415W-440W 182 mm zonnepaneel Volledig zwart N-type Mono TOPCon zonnepaneel

415-440w zonnepaneel, 182 mm 108 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, volledig zwart N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module. Op grote schaal gebruikt voor residentieel en commercieel.
MEER +

Hoog rendement China PNG 575W-600W 182 mm N-type mono dubbel glas Bifacial TOPCon zonnepaneel

575W 600W bifaciaal zonnepaneel, 182 mm 144 cellen monokristallijne TOPCon PV-modules, N-type zonnepaneel, fotovoltaïsche module. Veel gebruikt voor projecten.
MEER +
NIEUWSBRIEF

Meld u aan voor onze nieuwsbrief voor update-informatie, promotie en inzicht.

Email ons

E-mail : [email protected]

Bel ons

Tel : +8615606821994

Whatsapp : +8615606821994

Adres

No.6, Linquan East Road,Feidong New City Economic Development Zone, 231600 Hefei ,Anhui Province PRC.

© Hefei Pinergy Solar Technology Co., Ltd .Alle rechten voorbehouden . Sitemap | Bloggen | XML | Privacybeleid NETWERK ONDERSTEUND

Laat een bericht achter

Laat een bericht achter
Als u geïnteresseerd bent in onze producten en meer details wilt weten, laat dan hier een bericht achter, wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden.
indienen

Thuis

Producten

whatsApp

contact